O nas

Firma Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. jest związana z szeroko pojętą branżą tworzyw sztucznych od 1977 roku. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: Leister Technologies AG, Hapro Industriegeräte GmbH oraz Ingenia GmbH. Nasza specjalność to:
Budownictwo: zgrzewarki do termoplastycznych pokryć dachowych, uszczelnień fundamentów, folii hydro- i geoizolacyjnych oraz wykładzin podłogowych marki Leister.

Tkaniny techniczne: zgrzewarki Leister do termoplastycznych tkanin technicznych (m.in. plandeki, banery, pokrycia plandekowe, tekstylia, folie).

Przemysł: nagrzewnice powietrza, dmuchawy powietrza, dmuchawy gorącego powietrza Leister i Hapro do zastosowań na liniach produkcyjnych oraz specjalistyczne zgrzewarki INGENIA do produkcji wyrobów z płyt z tworzyw sztucznych.

Spawanie i zgrzewanie tworzyw: spawarki i zgrzewarki ręczne, eksrudery marki Leister oraz stacjonarne maszyny do zgrzewania i gięcia tworzyw marki INGENIA.

Budowa maszyn: produkcja wysoko-wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń na zamówienie we współpracy z Hapro Thermodynamics i lokalnymi firmami z branży budowy maszyn.

about1
about1
INGENIA to synomim innowacyjności i solidności w branży tworzyw sztucznych.

Urządzenia INGENIA wyróżniają się: bezpieczeństwem procesu produkcyjnego, niezawodnością, szerokim zakresem regulacji oraz przyjazną obsługą, co przekłada się bezpośrednio na jakość produktów gotowych i niskie koszty eksploatacji.

Wszystkie urządzenia i maszyny są projektowane z uwzględnieniem dużych obciążeń i intesywnej eksploatacji. Cały proces produkcji odbywa się w fabryce firmy INGENIA GmbH w Altlay (Niemcy) zgodnie z europejskimi normami budowy maszyn (DIN, EN). Do produkcji są wykorzystywane wyłącznie podzespoły renomowanych dostawców automatyki przemysłowej (m.in. FESTO, SIEMENS) a konfiguracja urządzeń przebiega w oparciu o wytyczne Niemieckiego Związku ds. Techniki Spawalniczej (DVS).

Dzięki doświadczeniu konstruktorów i zaangażowaniu na każdym etapie produkcji, użytkownicy maszyn INGENIA dysponują profesjonalnym sprzętem, który gwarantuje przewagę konkurencyjną w branży tworzyw sztucznych.